- PRE BLACK FRIDAY SALE - 

Мандрівники, більше двох років у нас не було звичайних старих-добрих знижок.
Але час настав: час підготуватись до Нового Року і закрити питання з подарунками ;) 

Тому з 18 до 24 листопада Ви можете придбати наші книги "Київ" та "Львів" за 500 грн. 
Обіймаємо!

 
 

ДОСТАВКА ТА ОПЛАТА

ОПЛАТА

 

(UA) Ми використовуємо платіжну систему LiqPay. На сторінці оплати Ви зможете обрати зручний спосіб: оплатити замовлення за допомогою карти, Приват 24, Google Pay та іншими способами.


(RU) Мы используем платежную систему LiqPay. На странице оплаты Вы сможете выбрать удобный для Вас способ: оплатить заказ с помощью карты, Приват 24, Google Pay и другими способами.
ПОВЕРНЕННЯ

 

(UA) При перевірці посилки під час отримання Ви побачили пошкодження товару чи доставлений товар не відповідає замовленню? Просто розкажіть нам про проблему, а ми допоможемо швидко її вирішити!

Якщо при отриманні посилки товар пошкоджено чи він не відповідає замовленню, ми обміняємо його за наш рахунок або повернемо оплату. Якщо проблема виявлена ​​пізніше (наприклад, Ви виявили технічний брак - в книзі не вистачає сторінок тощо), коротко опишіть в листі ситуацію, прикладіть фото або відео товару, який Ви придбали у нас і хотіли б повернути із зазначенням Вашого номера замовлення. Ми також запропонуємо Вам найзручніші варіанти вирішення ситуації. Ці моменти відбуваються вкрай рідко і ми завжди йдемо на зустріч у вирішенні будь-яких незручних запитань, пов'язаних із замовленням книг у нас на сайті.

 

(RU) При проверке посылки во время получения Вы увидели повреждения товара либо он не соответствует заказу? Просто расскажите нам о проблеме, а мы поможем быстро ее решить. Если при получении посылки доставленный товар не соответствует заказу либо поврежден, мы обменяем его за наш счет либо вернем оплату.

Если проблема обнаружена позднее (например, Вы обнаружили технический брак - в книге не хватает страниц либо что-то другое), кратко опишите в письме ситуацию, приложите фото или видео товара, который Вы приобрели у нас и хотели бы вернуть с указанием Вашего номера заказа. Эти ситуации происходят крайне редко и мы всегда идем на встречу в решении любых неудобных вопросов!

ДОСТАВКА

 

(UA) Переважно ми користуємося послугами компанії «Нова Пошта». Час доставки Вашої посилки компанією «Нова пошта» становить не більше 3-х робочих днів. Залежно від кількості книг, способу доставки та точки призначення вартість варіюється від 70 до 110 грн. Наприклад, вартість доставки однієї книги до міста Одеса становить 70 грн.

 

У Корзині Ви можете обрати спосіб доставки: у відділення, адресну доставку, а також оплатити доставку за отримувача, якщо відправляєте книги у подарунок.

 

Безкоштовна доставка передбачена для замовлень понад 2000 грн.

 

Якщо Ви хочете використати іншу поштову компанію, ми просимо зв'язатися з нами зручним для Вас способом. 

 

Ми відправляємо замовлення щоранку в будні дні - тобто протягом доби з часу оформлення замовлення, воно буде прямувати до Вас. Якщо Ви робите термінове замовлення у вихідний день, вкажіть це у коментарі при оформленні. Ми завжди намагаємося допомогти нашим клієнтам!
 

(RU) В основном для доставки мы пользуемся услугами компании «Новая Почта». Время доставки компанией «Новая почта» в пункт назначения составляет не более 3-х рабочих дней. В зависимости от количества книг, способа доставки и точки назначения стоимость доставки варьируется от 70 до 110 грн. Например, стоимость доставки одной книги в город Одесса обойдется Вам в 70 грн.

В Корзине Вы можете выбрать способ доставки: в отделение, адресную доставку, а также оплатить доставку за получателя, если отправляете книги в подарок.

 

Бесплатная доставка предусмотрена для заказов свыше 2000 грн.

 

Если по какой-либо причине Вы хотите использовать другую почтовую компанию, мы просим связаться с нами удобным для Вас способом. Мы отправляем заказы каждое утро в будние дни — т.е. в течении суток со времени оформления заказа, он будет отправлен к Вам. Если Вы делаете срочный заказ в выходной день, укажите это в комментарии при оформлении заказа. Мы всегда стараемся помочь нашим клиентам!

 

ТОЧКИ ПРОДАЖУ

 

(UA) Якщо Ви бажаєте купити книги, попередньо ознайомившись з ними наживо, Ви можете зробити це в магазинах-партнерах нашого проекту у різних містах України. Перелік магазинів-партнерів, Ви можете побачити за цим посиланням.

(RU) Если Вы хотите купить книги, предварительно ознакомившись с ними в живую, Вы можете сделать это в магазинах-партнерах нашего проекта в разных городах Украины. Список магазинов партнеров, Вы можете найти по данной ссылке.

 

ТОЧКИ ПРОДАЖУ
  • Сайт
  • Магазин