Мандрівники!
 
У цей непростий час ми, як і всі, стараємось підтримати важливі збори, ЗСУ та нашу команду, бо усі крім мене (головного редактора) зараз далеко від дому. Гроші з продажу книжок ми відправляємо на важливі справи і вельми вдячні Вам
за замовлення!

Нажаль зараз у нас немає звичного красивого пакування та ми все одно намагаємось зробити так, щоб ви раділи нашим книгам, коли відкриваєте посилки! Також ми зробили знижки на усі позиції.


Будь-ласка!!!

Подивіться на сайті Нової пошти чи працюють відділення поруч з Вами!
А якщо Ви хочете отримати посилку після нашої перемоги, а не зараз, вкажіть це в замовленні. Дякуємо! 
Можливі затримки у відправленні посилок до 2-3 днів після замовлення,
та ми стараємось відправляти швидше! 
 

20/09/2019

I LOVE GUIDE & 25 LVIV BOOK FORUM

Форум издателей во Львове — международный книжный форум, который проходит ежегодно в сентябре во Львове, крупнейшая украинская книжная ярмарка. В этом году, любимый Львов, мы приехали к тебе!

Спасибо за все встречи, улыбки и добрые слова!) Так чудесно встречать всех вас в живую! Наш самый нежный стенд 66 на проспекте Свободы ждёт тебя в гости все дни Форума. Обязательно говори, что ты уже наш человек и подписан на наши странички - и покупай книжку про Львов по 250 грн.

Спасибо за помощь в организации поездки нашим партнерам!
За классный декор от волшебниц @mulberrydecor, за невероятный букет от @piano_lviv и за открытки авторства @maiialevytska.

Любов до книг нас єднає(c)

  • Сайт
  • Магазин